Середа 24 лип. 2024
Всеукраїнська екологічна ліга розпочала збір підписів щодо заводу МДФ

Діяльність Коростенського заводу МДФ у Житомирській області дуже негативно впливає на довкілля та здоров’я людей. Для виробництва панелей МДФ вирубують якісну здорову деревину, хоч для цього можна використовувати відходи лісокористування та деревообробної промисловості. Крім цього були неодноразові випадки скидання неочищених стічних вод в річку Уж. У 2012 році це призвело до масового отруєння риби.

Того ж року екологічними інспекторами були виявлені виявлені перевищення нормативів гранично допустимих викидів оксидів азоту в атмосферне повітря у 26 разів та оксиду вуглецю у 15 разів.

Підприємство й досі продовжує безкарно забруднювати довкілля та загрожувати здоров’ю мешканців.

Всеукраїнська екологічна ліга вважає неприйнятним таке знущання над природою та людьми
 і разом з жителями Коростенщини вимагає:

1. Провести громадську екологічну експертизу для виявлення фактичних рівнів забруднення води, повітря та ґрунту із залученням незалежної лабораторії, фахівців, природоохоронних громадських організацій.

2. Встановити на Коростенському завод МДФ сучасні якісні очисні фільтри, які будуть затримувати забруднюючі речовини та запобігати їхньому потраплянню в довкілля.

3. Припинити вирубування здорового, якісного лісу для виробничого процесу та переорієнтувати виробництво на використання відходів лісокористування та деревообробної галузі.

 

ПІДПИСАТИ!

 

ВЖЕ ПІДПИСАЛИ: 3 820

Громадська приймальня

Актуально!

Снимок

 

Вплив воєнних дій на довкілля

 

 

Інфографіка

Біорізноманіття

Відходи