Четвер 13 черв. 2024
Інформаційно-просвітницький центр «Екологічна варта»

vygraivУ 2016 році Всеукраїнська екологічна ліга створила Інформаційно-просвітницький центр «Екологічна варта» у приміщенні колишньої школи села Виграїв, збудованої в 1914 році (Корсунь-Шевченківській район Черкаська область). Це відбулось за підтримки Корсунь-Шевченківської районної ради та районної державної адміністрації, Виграївської сільської ради. 

Метою діяльності Центру є формування екологічної свідомості громадян України, поширення інформації про стан довкілля, популяризація кращих практик збалансованого розвитку, впровадження екологічно-дружніх технологій, навчання та відпочинок дітей та молоді.
З липня по вересень 2016 року за підтримки Програми розвитку ООН в Україні та Центру кращих практик збалансованого розвитку організовано навчальні семінари, круглі столи, тренінги для різних категорій учасників з усієї України – дітей та молоді, студентів вищих навчальних закладів, освітян, депутатів районних і міських рад, голів сільських рад, працівників органів місцевого самоврядування.
У жовтні-листопаді 2016 року під час осінніх канікул у Центрі навчались та відпочивали діти з різних населених пунктів Корсунь-Шевченківського району.

vygraiv dity

Діти на відпочинку в інформаційно-просвітницькому центрі «Екологічна варта» (листопад 2016 р.)

Програма складається з навчально-виховних заходів, практичних природоохоронних акцій, екскурсій, розвиваючих екологічних ігор та відпочинку дітей в природі. Традиційними є музичні та пісенні вечори, конкурси екологічної моди, спортивні змагання. В Центрі працюють гуртки «Писанкарство», «Художня школа в природі», «Юний біолог» та ін.
vygraiv дшіЦілюще повітря соснового лісу, надзвичайно чиста вода, якісні продукти харчування, професійне медичне обслуговування, охорона території із цілодобовим відеоспостереженням – все це до послуг дітей та дорослих, які перебувають у Інформаційно-просвітницькому центрі «Екологічна варта».
vygraiv lisЖиття у Центрі організовано за екологічними принципами, на засадах гармонійного існування людини в природі, зокрема, для опалення будівлі встановлено твердопаливний котел та енергоефективні вікна, працює сонячна батарея та використовуються енергоощадні лампи, закладена експериментальна ділянка органічного землеробства та енергетичної верби.

vygraiv organ

Ділянка органічного землеробства

В будівлі та на території організовано роздільне збирання побутових відходів та впроваджуються засади «зеленого офісу».
Діти та дорослі під час екскурсій мають можливість ознайомитись з історико-культурною спадщиною Корсунщини.

Інформаційно-просвітницький центр «Екологічна варта» працює:
• протягом року за програмою «Школа вихідного дня в природі» (п’ятниця, субота, неділя),
• осінні, зимові та весняні канікули школярів та студентів
• в літній період з 1 червня до 26 серпня.

За додатковою інформацією звертатися за телефонами:
044-289-31-42, 095-161-38-35
Координатор: Олена Пащенко
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.">

 

Події

Інформаційно-просвітницький центр «Екологічна варта» приймає школярів на період канікул!

Громадська приймальня

Актуально!

Снимок

 

Вплив воєнних дій на довкілля

 

 

Інфографіка

Біорізноманіття

Відходи