Вівторок 19 бер. 2024
Упродовж багатьох років Всеукраїнська екологічна ліга проводить акцію «Амброзія – небезпечна рослина». Полинолиста амброзія – це однорічний злісний карантинний бур’ян заввишки 20–180 см. Під час…
Степ займає 40 % площі України, але справжніх цілинних степових ділянок залишилось менше ніж 3 %. У північних районах степової зони України переважає різнотравно-злакова степова…
Європейський День парків був проголошений Федерацією ЄВРОПАРК (EUROPARC Federation). Це європейська організація, яка об’єднує природні території, що перебувають під охороною, у 36 європейських країнах. Цей…
Від влучання російського снаряду згоріла будівля Інституту рослинництва ім. Юр'єва. Інститут зберігає зразки понад 160 тисяч сортів рослин із всього світу. Втрачена частина фонду, яка…
Це свято започаткувала у 2009 році Басейнова рада річки Південний Буг межах впровадження басейнового принципу управління водними ресурсами, який уже діє у країнах Європейського Союзу.…
Внаслідок російської агресії значні території в Україні зазнали мінування, в тому числі і зелені зони. Зелені насадження міст є природними фільтрами забруднень промисловими та побутовими…
Біологічне різноманіття є основою життя. Його збереження є необхідним для існування людини. На жаль, інтенсивність використання компонентів біорізноманіття призводить до виснаження та вичерпання природних ресурсів:…
Всесвітній день захисту клімату відзначається щорічно в усьому світі 15 травня. Мета – звернення увагиміжнародноїспільноти до проблеми зміниклімату. Клімат – це середня погода в даному місці упродовж…

Громадська приймальня

Актуально!

Снимок

 

Вплив воєнних дій на довкілля

 

 

Інфографіка

Біорізноманіття

Відходи