Понеділок 23 трав. 2022
Всеукраїнська екологічна ліга

20 years

У 1997 р. до громадського екологічного руху України приєдналася нова організація – Всеукраїнська екологічна ліга.

Всеукраїнська екологічна ліга – громадська організація, що ставить собі за мету поліпшення екологічної ситуації в Україні, формування збалансованого розвитку, підвищення рівня екологічної освіти та культури громадян. Діяльність Ліги спрямована на розширення участі громадськості у формуванні та реалізації державної екологічної політики, організацію громадського екологічного контролю за дотриманням природоохоронного законодавства; припинення діяльності, яка загрожує екологічній безпеці, природному середовищу та здоров'ю громадян України.

Нині налічується понад 240 міських, районних та селищних осередків в усіх регіонах України. ВЕЛ об'єднує понад шістнадцять тисяч членів. Головою Всеукраїнської екологічної ліги є відомий громадський діяч Тетяна Валентинівна Тимочко.

01010102Завдання ВЕЛ:

- організація громадського екологічного контролю за дотриманням природоохоронного законодавства;

- припинення діяльності, яка загрожує екологічній безпеці, біорізноманіттю, здоров'ю громадян України;

- розширення участі громадськості у формуванні та реалізації державної екологічної політики, внесення пропозицій до органів державної влади та місцевого самоврядування з питань, що стосуються довкілля;

- участь у формуванні моделі збалансованого розвитку України;

- сприяння розробці, впровадженню і популяризації екологічно збалансованих, енерго- та ресурсозберігаючих технологій в усіх галузях господарської діяльності;

- формування екологічної свідомості шляхом пропаганди знань про стан природного середовища, підвищення рівня екологічної освіти та культури громадян.

01010103Що ж вирізняє Лігу зі всього розмаїття екологічних громадських організацій України? Можна з упевненістю сказати, що це – послідовність у роботі, ґрунтовне дослідження проблем та практичні дії щодо їх розв'язання, використання нестандартних підходів у роботі, конкретні справи для збереження природи.

Приєднатися до команди

Всеукраїнської екологічної ліги

Якщо Ви бажаєте приєднатися до дружньої команди Всеукраїнської екологічної ліги, то просимо заповнити Заяву на надіслати разом з кольоровим фото на адресу ВЕЛ: 01033, м. Київ, вул. Саксаганського, 30-В, оф. 33.