Понеділок 27 трав. 2024
Громадська приймальня

Всеукраїнська екологічна ліга тримає руку на пульсі часу. З нами у постійному контакті ті, кому не байдуже наше майбутнє і хто у перших лавах захисників українського довкілля.

До ВЕЛ звертаються, пишуть, телефонують і приходять ті, хто майже зневірився знайти вирішення наболілих проблем самотужки, ті, перед ким зачинилися двері високих чиновників, ті, кого роками годують обіцянками про допомогу…

Ми реагуємо. Розробляємо плани дій, їдемо на місце, організовуємо людей, роз’яснюємо, радимо і боремося. Кожна така перемога переповнює наші серця гордістю і радістю, бо стає живим прикладом того, що разом можна здолати будь-які перешкоди.

Впродовж усієї історії свого існування Всеукраїнська екологічна ліга приділяла особливу увагу розв’язанню екологічних проблем на усіх рівнях. Кожна протестна акція, проведений круглий стіл чи законотворча ініціатива – частина масштабного поступу до збереження природних, історичних та культурних багатств нашої країни.

Ми завжди будемо докладати особливих зусиль для подальшого посилення ролі громадськості у вирішенні питань, що стосуються стану довкілля.

У цьому розділі Ви зможете ознайомитись з конкретними результатами нашої спільної з громадськістю боротьби і написати про випадки порушення екологічного законодавства на нашу електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Актуально!

Снимок

 

Вплив воєнних дій на довкілля

 

 

Інфографіка

Біорізноманіття

Відходи