Вівторок 16 лип. 2024
Семінар «Еколого-просвітницька діяльність у бібліотечній справі» (7 вересня 2017 р., м. Луцьк)
07.09 Луцьк 17 вересня 2017 р. у Волинській державній обласній універсальній науковій бібліотеці імені Олени Пчілки відбувся семінар «Еколого-просвітницька діяльність у бібліотечній справі», організатором якого є Всеукраїнська екологічна ліга.07.09 Луцьк 3

У заході взяли участь фахівці районних, міських та обласних бібліотек Волинської області.

Активісти Всеукраїнської екологічної ліги поділилися досвідом проведення інформаційно-просвітницької роботи серед населення, представили програми діючих акцій, конкурсів та інших інформаційно-просвітницьких заходів, які систематично проводить Всеукраїнська екологічна ліга.

07.09 Луцьк 4Бібліотекам було запропоновано долучитися до соціально-корисної справи у сфері підвищення рівня екологічної освіти та культури громадян.
 Учасникам розповіли про необхідність впровадження засад збалансованого розвитку в Україні та перспективи розвитку регіону у цьому напрямку.


07.09 Луцьк 8Було відзначено важливість та необхідність поширення літератури природоохоронного спрямування. Члени Всеукраїнської екологічної ліги представили тритомне науково-довідкове видання «Екологічна енциклопедія», а також інші друковані видання. Районним, міським бібліотекам області з нагоди 20-річчя Всеукраїнської екологічної ліги було подаровано третій том «Екологічної енциклопедії» (1, 2 том вони отримали раніше), і комплект літератури природоохоронного спрямування.


07.09 Луцьк 6Під час семінару працівникам бібліотек було продемонстровано деякі з форм і способів інформаційно-просвітницької роботи у сфері екології.
Бібліотеки виявили зацікавленість у співпраці з Всеукраїнською екологічною лігою з питань проведення природоохоронних заходів та фахової роботи з підвищення рівня обізнаності громадян щодо екологічних проблем в Україні та шляхів їхнього подолання.

07.09 Луцьк 507.09 Луцьк 9