Вівторок 25 черв. 2024
Всеукраїнська екологічна ліга надає екологічну літературу бібліотекам, які постраждали від російської військової агресії

Від початку військового вторгнення росії в Україну російські окупанти пошкодили та зруйнували понад 528 бібліотек. 101 бібліотека втратила значну частину своїх фондів, а у 21 бібліотеці не зберігся жоден документ.
Важливу роль у розвитку екологічної культури відіграють бібліотеки.На сьогодні більшість бібліотек України не лише обслуговують користувачів, проводять культурно-просвітницькі заходи, а й перетворилися на волонтерські центри допомоги Збройним Силам України і внутрішньо переміщеним особам.
Упродовж багатьох років Всеукраїнська екологічна ліга спільно з бібліотеками України проводить інформаційні заходи, тренінги, майстер-класи, спільні дитячі конкурси, презентації для поширення сучасних освітніх екологічних програм та методичних матеріалів.

2

Надана література 


Наша організація може і надалі надсилати роздаткові матеріали для проведення природоохоронної роботи з дітьми та молоддю. Поінформуйте нас про потребу в таких матеріалах на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Громадська приймальня

Актуально!

Снимок

 

Вплив воєнних дій на довкілля

 

 

Інфографіка

Біорізноманіття

Відходи