Субота 22 черв. 2024
З Днем Незалежності України!

Сьогодні ми відзначаємо 32-у річницю Дня Незалежності України, свято, що символізує мужність, волю та незламність нашого народу! Ми живемо в історичний момент, ми творимо новітню історію. Найкращі сини і дочки нашої держави в котрий раз борються за українські землі та свободу проти російських загарбників. російські окупанти обстрілюють наші міста, вбивають мирних мешканців, шантажують світ ядерною зброєю, завдають надзвичайних збитків довкіллю. Український народ платить неймовірну ціну за мирне небо у цій війні. Ми пишаємося нашою культурою, нашою мовою, нашими традиціями.

2

Ми об’єднані в бажанні побудувати сильну, процвітаючу країну, де кожен українець має можливість розвиватися і жити в гідності. 

З днем незалежності

Всеукраїнська екологічна ліга не тільки продовжує свою діяльність у такі складні часи, але й активно бере участь у відновленні довкілля та підтримці людей, що постраждали від російського військового вторгнення.

1

Щиро вітаємо всіх з Днем Незалежності України! Ми будемо продовжувати свою діяльність для збереження та відновлення природи нашої країни. Бажаю всім українцям миру, злагоди та великих здобутків. Хай наша країна процвітає і розквітає, а наш народ буде щасливим та вільним!
Слава Україні!

Громадська приймальня

Актуально!

Снимок

 

Вплив воєнних дій на довкілля

 

 

Інфографіка

Біорізноманіття

Відходи