Неділя 21 квіт. 2024
14 жовтня відзначаємо День захисників і захисниць України!
 
Десятки тисяч мужніх чоловіків та відважних жінок стали на захист незалежності України у 2014 році й сотні тисяч зробили це 24 лютого 2022 року з початку повномасштабного вторгнення росії на територію України.
Наша боротьба за правду, за рідну землю, за свободу, за майбутнє української нації триває століттями. російські окупанти обстрілюють наші міста, вбивають мирних жителів, шантажують світ ядерною зброєю, завдають надзвичайних збитків довкіллю. Навіть після завершення війни техногенні та екологічні катастрофи, які створюють російські військові злочинці, будуть проявлятися роками. 
Всеукраїнська екологічна ліга виловлює щиру вдячність всім нашим воїнам – жінкам і чоловікам. Зичимо Вам міцного здоров’я, наснаги, щастя, сили та любові. Нехай доля завжди буде прихильна до Вас, щоб ворожі кулі оминали, а Ваші сила та мужність завжди живилися любов’ю та підтримкою близьких і рідних, які вже дуже швидко побачать Вас здоровими й щасливими вдома.
Ми платимо високу ціну в цій війні, але продовжуємо метр за метром повертати українські суверенні землі! Вічна слава полеглим героям!
З Днем захисників і захисниць України, Днем українського козацтва!
Слава Україні! Героям слава!
З повагою,
колектив Всеукраїнської екологічної ліги.

Громадська приймальня

Актуально!

Снимок

 

Вплив воєнних дій на довкілля

 

 

Інфографіка

Біорізноманіття

Відходи