Понеділок 15 лип. 2024
ІХ Конгрес «Код незламності освіти Донеччини»
18 серпня 2023 року на базі Університету менеджменту освіти НАПН України продовжив свою роботу ІХ Конгрес «Код незламності освіти Донеччини». Захід має на меті визначення спільних шляхів відновлення освітньої системи регіону в повоєнний час та формування єдиних підходів до безпекових умов функціонування закладів освіти; презентацію кращих практик професійної підтримки педагогів, здобутків Нової української школи регіону, визначення перспектив та основних векторів реформування освіти в надскладних умовах сьогодення.
3
 
2
Голова Всеукраїнської екологічної ліги, Тетяна Тимочко, розповіла про впровадження Міжвідомчої регіональної програми «Екологічна просвіта та інформування для сталого розвитку Донеччини» на 2020–2025 роки. В основу документу покладено Стратегію розвитку Донецької області на період до 2027 року, регіональну програму «Освіта Донеччини в європейському вимірі. 2017–2020 роки», а також Програму Донецької обласної державної адміністрації «Екологічними стежками рідної України».
З 2018 року ВЕЛ була партнером Програми «Екологічними стежками рідної України», яка була впроваджена за підтримки Донецької обласної державної адміністрації.
Метою програми є формування любові до рідного краю, розвиток інтелектуального та творчого потенціалу, підтримка і психологічне відновлення дітей, які зазнали впливу військових дій у 2014–2016 рр. В рамках Програми діти та вчителі Донецької області відвідали національні природні парки, ботанічні сади, історико-культурні об’єкти в усіх регіонах України. 
5
Конгрес освітян Донеччини об’єднав в очному та дистанційному форматах понад 400 учасників: начальників та спеціалістів управлінь/відділів освіти територіальних громад, директорів ЦПРПП, керівників спеціальних закладів загальної середньої освіти; спеціалістів, відповідальних за дошкільну освіту в громадах, директорів ЗДО, вихователів-методистів; керівників та педагогів пілотних закладів освіти Донеччини (НУШ), консультантів ЦПРПП, відповідальних за НУШ, учителів-предметників 5-6-х класів та педагогічних працівників пілотних шкіл.

Громадська приймальня

Актуально!

Снимок

 

Вплив воєнних дій на довкілля

 

 

Інфографіка

Біорізноманіття

Відходи