Середа 19 черв. 2024
Російські війська постійно ведуть обстріли критичної та цивільної інфраструктури

Активні бойові дії в Донецькій, Луганській, Київській, Запорізькій та Харківській областях не дозволяють ліквідувати пошкодження і відновити роботу 42 газорозподільних станцій, які розподіляють газ і регулюють його тиск, а також додатково очищують від механічних домішок, захищають трубопроводи та обладнання від недопустимого підвищення тиску, обліку витрат газу великими споживачами або районами. Газорозподільні станції забезпечують газопостачання населених пунктів, в тому числі: Маріуполя, Бердянська, Гостомеля, Ірпеня, Ворзеля та інших.

10 березня від обстрілу російських військ постраждав газопровід-відвід високого тиску до газорозподільної станції «Вуглегірська ТЕС» в Донецькій області.

11 березня внаслідок активних військових дій російських окупантів  у Луганській області пошкоджено повітряну ділянку газогону близько газорозподільної станції «Попасна», без газу залишилось понад 20 тисяч мешканців міста та прилеглих населених пунктів.

13 березня у газорозподільну станцію «Баштанка» (Миколаївська область) влучив російський снаряд, а також були пошкоджені газорозподільні мережі «Миколаївоблгазу».

14 березня під час обстрілу російськими окупаційними військами села Олишівка (Чернігівська область) у будівлю на території підземного газосховища влучив снаряд. Пошкоджено насосну станцію подачі метанолу на майданчик газозбірного пункту.

В результаті пошкоджень відбуваються втрати газу – невідновного природного ресурсу. Неконтрольовані викиди в атмосферу внаслідок горіння газу завдають локального впливу на довкілля прилеглих територій.

 

Фото: соцмережі, оператор ГТС / Facebook

Громадська приймальня

Актуально!

Снимок

 

Вплив воєнних дій на довкілля

 

 

Інфографіка

Біорізноманіття

Відходи