Понеділок 15 лип. 2024
Збереження біологічного та ландшафтного різноманіття як складова екологічного та патріотичного виховання населення України
08 лип. 2016

Програма

IMG 3327

7-8 липня 2016 року у м. Святогірськ Донецької області відбулася науково-практична конференція «Збереження біологічного та ландшафтного різноманіття як складова екологічного та патріотичного виховання населення України».

Організаторами конференції є Всеукраїнська екологічна ліга та Національний природний парк «Святі Гори».

Метою конференції є сприяння збереженню природної, історичної та культурної спадщини як передумови формування національної свідомості, відновлення та охорони біорізноманіття й визначення пріоритетних напрямів розбудови національної та регіональних екомереж.

В рамках конференції були обговорені такі питання: 

- пріоритетні завдання збереження біорізноманіття у контексті розбудови регіональних та локальних екомереж;

- шляхи підвищення якості та ефективності управління природно-заповідним фондом;

- основні підходи до розроблення еколого-культурних та історичних маршрутів на території об’єктів ПЗФ;

- досвід та проблеми встановлення й відновлення меж природоохоронних територій;

- співпраця об’єктів ПЗФ з місцевими громадами, освітніми установами та громадськими організаціями

IMG 2902У відкритті конференції взяли участь: Тимочко Тетяна, голова Всеукраїнської екологічної ліги, Приймачук Сергій, директор Національного природного парку «Святі Гори», Недава Олег, народний депутат України, заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи, Лихач Олександр, заступник директора Департаменту екології та природних ресурсів Донецької обласної державної адміністрації, Романік Роман, заступник директора департаменту, начальник відділу служби державної охорони та державного кадастру територій та об’єктів ПЗФ Міністерства екології та природних ресурсів України.

На другий день науково-практичної конференції з доповідями виступили представники національних природних парків «Кременецькі гори», «Дворічанський», «Меотида», «Святі Гори» та ін.

IMG 3502Після завершення круглого столу учасники відвідали Свято-Успенську Святогірську Лавру, ознайомилися із заповідними куточками НПП «Святі гори» та встановили український прапор біля меморіалу екіпажу літака Ан-30 №80, який був збитий російськими бойовиками у 2014 році.

Дякуємо всім учасникам за активну участь та бажаємо натхнення у подальшій праці!

В розділі "Новини":

Громадська приймальня

Актуально!

Снимок

 

Вплив воєнних дій на довкілля

 

 

Інфографіка

Біорізноманіття

Відходи