Середа 19 черв. 2024
Семінар для бібліотекарів Луганської області «Еколого-просвітницька діяльність у бібліотечній справі» (12 червня 2019 р., м. Старобільськ, Луганська обл.)

DSC 077712 червня 2019 року у Луганській обласній універсальній науковій бібліотеці відбувся семінар «Еколого-просвітницька діяльність у бібліотечній справі», організатором якого є Всеукраїнська екологічна ліга.

У заході взяли участь фахівці районних, міських та обласних бібліотек Луганської області. 

Активісти Всеукраїнської екологічної ліги поділилися досвідом проведення інформаційно-просвітницької роботи серед населення, представили програми діючих акцій, конкурсів та інших інформаційно-просвітницьких заходів, які систематично проводить Всеукраїнська екологічна ліга. Бібліотекам було запропоновано долучитися до соціально-корисної справи у сфері підвищення рівня екологічної освіти та культури громадян.

DSC 0780

Учасникам змістовно розповіли про необхідність впровадження засад збалансованого розвитку в Україні та перспективи розвитку Луганщини у цьому напрямку.

DSC 0776Було відзначено важливість та необхідність поширення літератури природоохоронного спрямування. Члени Всеукраїнської екологічної ліги представили тритомне науково-довідкове видання «Екологічна енциклопедія», а також інші друковані видання. Районним, міським бібліотекам області було передано третій том «Екологічної енциклопедії» (1,2 том вони отримали раніше), і комплекти літератури природоохоронного спрямування.

Під час семінару працівникам бібліотек було продемонстровано деякі з форм і способів інформаційно-просвітницької роботи у сфері екології. Бібліотекарі виявили зацікавленість у співпраці з Всеукраїнською екологічною лігою з питань проведення природоохоронних заходів та фахової роботи з підвищення рівня обізнаності громадян щодо екологічних проблем в Україні та шляхів їхнього подолання.DSC 0785

Дякуємо всім за активну участь та сподіваємось на подальшу плідну співпрацю!