Вівторок 25 черв. 2024
Конференція «Перспективи відновлення Сходу України на засадах збалансованого розвитку»

Запрошуємо Вас взяти участь у конференції «Перспективи відновлення Сходу України на засадах  збалансованого розвитку», яка відбудеться 24 та 25 вересня 2015 р. у м. Слов’янську.

Організатори: Програма сприяння відродженню та інтеграції Сходу України «Донбас», Всеукраїнська екологічна ліга.

Конференція проводиться за сприяння:

Програми розвитку ООН в Україні

Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України

Міністерства екології та природних ресурсів України

Державного агентства з питань відновлення Донбасу

Національної екологічної ради України

Метою конференції є визначення стратегічних пріоритетів, розроблення місцевих планів дій та напрямів співпраці органів державної влади, місцевого самоврядування, бізнесу, громадськості, ініціативних груп, міжнародних організацій для відновлення східних областей України на засадах збалансованого розвитку.

Найгострішою проблемою в Україні сьогодні є воєнні дії на території Луганської та Донецької областей. В умовах війни увага влади зосереджується на таких нагальних питаннях як фінансування армії, влаштування біженців та надання допомоги пораненим, відновлення зруйнованої інфраструктури. Але в той же час, потрібно приділяти увагу й іншим наслідкам воєнних дій, серед них: забруднене довкілля, погіршення санітарно-епідеміологічної ситуації, безробіття, демографічна криза, зниження інвестиційної привабливості регіону. Проблеми стану навколишнього середовища можуть перетворитися на загрози соціального та економічного характеру. З огляду на взаємопов’язаність економічної, соціальної та екологічної складової, необхідно визначити перспективи відновлення постраждалих територій на засадах збалансованого розвитку.

Учасники конференції «Перспективи відновлення Сходу України на засадах збалансованого розвитку» планують обговорити наступні питання:

–забезпечення життєдіяльності населених пунктів Донецької та Луганської областей, які постраждали внаслідок воєнних дій;

–формування розвинутої інфраструктури регіону;

–відновлення закладів соціального обслуговування;

–відновлення промислового потенціалу через впровадження інновацій у виробництві;

–підтримка розвитку малого та середнього бізнесу;

–сприяння збалансованому розвитку сільського господарства та гарантування продовольчої безпеки;

–раціональне використання водних ресурсів та забезпечення якісного водопостачання на сході України;

–відновлення природних екосистем, збереження лісів та біологічного різноманіття;

–забезпечення раціональних моделей споживання та виробництва.

У рамках конференції будуть презентовані інвестиційні проекти місцевих громад та бізнесу, які планується реалізувати за підтримки міжнародних організацій.

У конференції візьмуть участь представники міністерств і відомств, органів місцевого самоврядування, промислових підприємств та бізнес-структур Донецької та Луганської областей, міжнародних організацій, депутати різних рівнів, експерти з питань соціально-економічної політики, залучення інвестицій, охорони довкілля та екологічної безпеки, науковці, громадські активісти, представники ЗМІ.

Для участі у засіданні круглого столу необхідно надіслати заповнену заявку на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 14 вересня 2015 р.

Місце проведення: м. Слов'янськ, вул. Леніна, 12 (приміщення Донбаського державного педагогічного університету).

Контактна особа: Шемет Олена, телефони (044) 251-13-32,
099 055-47-39, електронна адреса Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Громадська приймальня

Актуально!

Снимок

 

Вплив воєнних дій на довкілля

 

 

Інфографіка

Біорізноманіття

Відходи