Середа 19 черв. 2024
Майстер-клас «Замість ялинки – зимовий букет» (24 грудня 2014 року)

Вже багато років поспіль Всеукраїнська дитяча спілка «Екологічна варта» разом з Всеукраїнською екологічною лігою проводить акцію «Збережи ялинку», що має на меті збереження зеленого багатства України – хвойних лісів. Акція спрямована не лише на запобігання незаконному вирубуванню хвойних дерев, а й на формування громадської думки про «ялинкову» проблему шляхом пропаганди заміни ялинок та сосен новорічними композиціями, що дасть можливість зменшити попит на живі дерева та збереже життя багатьом лісовим красуням.

У рамках акції відбудеться майстер-клас «Замість ялинки – зимовий букет».

Учасники матимуть змогу навчитися створювати зі звичайних гілок справжню новорічну красуню та оригінально її прикрасити.

Довідково: За даними Держлісагенства щороку напередодні новорічних свят в Україні реалізується близько мільйона ялинок і сосен. До цієї цифри можна додати тисячі необлікованих дерев, що були зрубані браконьєрами.

Слід зазначити, що традиція встановлювати та прикрашати дерево в оселі на новорічні свята не є властивою для слов’янського народу. В Україні традиційним святковим символом на Новий рік тривалий час була не зелена ялинка, а «дідух». Виготовляли його з сіна або соломи з першого зажинкового снопа.

Дата проведення: 24 грудня 2014 р.

Початок проведення: 15.00.

Місце проведення: м. Київ, вул. Володимирська 57, 2-й поверх, кімната 207 (Педагогічний музей України Національної академії педагогічних наук України).

Громадська приймальня

Актуально!

Снимок

 

Вплив воєнних дій на довкілля

 

 

Інфографіка

Біорізноманіття

Відходи