Субота 18 трав. 2024
22 червня 2017 року відбувся еколого-просвітницький семінар для бібліотекарів Черкащини

22 червня 2017 р. у Черкаській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Т. Шевченка відбувся семінар «Еколого-просвітницька діяльність у бібліотечній справі», організатором якого є Всеукраїнська екологічна ліга.
У заході взяли участь фахівці районних, міських та обласних бібліотек Черкащини.

Активісти Всеукраїнської екологічної ліги поділилися досвідом проведення інформаційно-просвітницької роботи серед населення, представили програми діючих акцій, конкурсів та інших інформаційно-просвітницьких заходів, які систематично проводить Всеукраїнська екологічна ліга. Бібліотекам було запропоновано долучитися до соціально-корисної справи у сфері підвищення рівня екологічної освіти та культури громадян.

Учасникам семінару розповіли про необхідність впровадження засад збалансованого розвитку в Україні. 
Було відзначено важливість та необхідність поширення літератури природоохоронного спрямування. Члени Всеукраїнської екологічної ліги представили тритомне науково-довідкове видання «Екологічна енциклопедія», а також інші друковані видання. 
Під час семінару працівникам бібліотек було продемонстровано деякі з форм і способів інформаційно-просвітницької роботи у сфері екології.

Бібліотеки виявили зацікавленість у співпраці з Всеукраїнською екологічною лігою з питань проведення природоохоронних заходів та фахової роботи з підвищення рівня обізнаності громадян щодо екологічних проблем в Україні та шляхів їхнього подолання.