Середа 19 черв. 2024
Красноармійські школярі збирають батарейки

IMG 6395Всеукраїнська екологічна ліга, Національний молодіжний центр «Екологічні ініціативи» та Всеукраїнська дитяча спілка «Екологічна варта» вже третій рік поспіль проводять громадську природоохоронну акцію «Батарейкам – утилізація!». Основним завданням цієї акції є інформування населення про необхідність правильного поводження з відпрацьованими хімічними джерелами струму, зокрема батарейками, та залучення небайдужих громадян до збирання цих небезпечних відходів для подальшої їх утилізації.

IMG 6411У жовтні 2015 року до акції долучилися школярі м. Красноармійськ (Донецька область). «На початку навчального року ми відвідали семінар, організований представниками Всеукраїнської екологічної ліги. Фахівці ВЕЛ розповіли про екологічні проблеми нашого регіону і запропонували вступити до лав Всеукраїнської дитячої спілки «Екологічна варта», – говорить вчитель біології ЗОШ №3 Ліана Корнієнко. «Відтоді діти беруть участь у всіх природоохоронних акціях та конкурсах, проводять інформаційно-просвітницьку роботу і всіляко намагаються зробити наше місто чистішим».

Завдяки наполегливій праці вчителів та активній діяльності юних учасників природоохоронного руху, така робота проводиться регулярно. Учні малюють і розвішують у місті листівки і плакати, що інформують про проблеми навколишнього середовища та шляхи їх вирішення.

IMG 6422Одна їх таких акцій пов'язана з утилізацією використаних батарейок. Крім учнів ЗОШ № 3, в ній беруть участь колективи школи №9 та Красноармійського навчально-виховного комплексу, де також встановлені спеціальні контейнери для збору відпрацьованих хімічних джерел струму. Варто відзначити, що Красноармійськ підключився до акції зовсім недавно, але вже можна говорити про перші результати, зокрема протягом двох місяців було зібрано понад 20 кілограмів відпрацьованих батарейок.

Маємо надію, що активна природоохоронна позиція та небайдужість до проблем довкілля красноармійських школярів стане гарним прикладом для усіх жителів міста.

Докладніше дивіться відео