Неділя 14 лип. 2024
Нові учасники Всеукраїнської природоохоронної кампанії «Батарейкам – утилізація!»

Перша міська гімназія м. Черкаси приєдналася до Всеукраїнської природоохоронної кампанії «Батарейкам – утилізація!», що проходить з ініціативи Всеукраїнської екологічної ліги, Національного молодіжного центру «Екологічні ініціативи», Всеукраїнської дитячої спілки «Екологічна варта» та Черкаського державного технологічного університету. Основним завданням кампанії є інформування населення про необхідність правильного поводження з відпрацьованими хімічними джерелами струму, зокрема батарейками, та залучення небайдужих громадян до збирання цих небезпечних відходів.

batareyki

Напередодні Нового року, а саме 29 грудня 2014 р. голова Студентської ради Черкаського державного технологічного університету, студент 5 курсу, голова Черкаської обласної організації НМЦ «Екологічні ініціативи Сергій Шмиголь в Першій міській гімназії виступив з просвітницькою лекцією-презентацією про шкідливість для навколишнього середовища відпрацьованих батарейок.

Старший викладач кафедри хімії та хімічної технології неорганічних речовин Черкаського державного технологічного університету, голова Черкаської обласної організації ВЕЛ Наталія Фоміна від імені Всеукраїнської екологічної ліги подарувала гімназії контейнер для безпечного збирання відпрацьованих батарейок.

Змістовним та цікавим був виступ на заході агітбригади спеціалізованої школи №3 м. Черкаси з творчою виставою «Батарейкам – безпечна утилізація!».

Директор Першої гімназії Сергій Саєнко подякував учасникам за проведений просвітницький захід та за презент, зазначивши, що контейнер буде встановлено біля кабінету хімії, а також пообіцяв швидке його наповнення.

Це вже не перша акція, яку проводять викладачі та студенти Черкаського державного технологічного університету в навчальних закладах Черкащини.