Понеділок 18 лист. 2019
Діяльність Волинської обласної організації ВЕЛ 2012 рік

Акція «Первоцвіт» має широке поширення серед членів Волинської ОО ВЕЛ. Щороку, з середини лютого до кінця травня у Волинській області, як і в інших областях України, відбувається торгівля рідкісними видами ранньоквітучих, ендемічних, реліктових рослин. Більшість з них знаходяться під загрозою знищення та занесені до Червоної книги. Членами організації організовані патрулі та рейди щодо запобігання продажу первоцвітів.

Важливою методичною роботою Волинської ОО ВЕЛ є програма забезпечення шкіл області краєзнавчими екологічними картами Волині.

Склалась традиція щорічних виставок екологічних робіт «Свій голос віддаю на захист природи». За матеріалами виставок традиційно видаються буклети з кращими роботами.

Членами Волинської ОО ВЕЛ підготовлено та опубліковано в обласній «Волинській газеті» статті екологічної тематики.

Волинською ОО ВЕЛ за цей рік було видано декілька нових навчальних посібників екологічного спрямування: «Екологічний туризм (Решетюк О. В., Стасюк Л. Л., Терлецький В. К., Філіпенко А. Б.), «Лікарські рослини Полісся з основами фітотерапії» (Решетюк О. В., Стасюк Л. Л., Терлецький В. К., Філіпенко А. Б.).

Новий ресурс

sd4ua

Актуально!

Снимок

Перспективи відновлення Сходу України на засадах  збалансованого розвитку

 

Вплив воєнних дій на довкілля

 

 

Інфографіка

Біорізноманіття

Відходи