Субота 19 жовт. 2019
Діяльність Херсонської ОО ВЕЛ 2014 рік

Херсонська обласна організація ВЕЛ брала участь у тристоронніх переговорах з питання роздільного збирання, перевезення та часткового перероблення вторинної сировини у м. Херсоні. За результатами перемовин сторони (Херсонський міськвиконком, німецька фірма «Шефер» та голова Херсонської ОО ВЕЛ В. Ідаятов) підписали Протокол намірів, яким передбачено проведення моніторингу ситуації з ТПВ, визначення майданчиків для контейнерів збору ТПВ, створення комунального підприємства, яке б відповідало технологічним вимогам поводження з ТПВ, надання фірмою «Шефер» товарного кредиту на термін до 5-ти років. Даним протоколом передбачена активна участь в його реалізації Херсонської ОО ВЕЛ.

Херсонська ОО ВЕЛ спільно з обласною організацією «Екосоюз» ініціювала звільнення з посади начальника департаменту екології та охорони навколишнього природного середовища ОДА Поповича П. О. за бездіяльність, а також взяла участь у службовому розслідуванні його роботи як посадовця та домоглася його відставки.

Спільними зусиллями активістів обласної організації ВЕЛ з управлінням водного господарства вдалося перешкодити авантюрним планам збільшення зрошувальних земель в області на 1 млн га, зупинити дії, спрямовані на відміну статусу національного парку «Джарилгацький», взяти участь у організації регіонального руху за остаточне і невідкладне вирішення питання створення Нижньодніпровського національного парку, незаконної вирубки лісів та добичі піску

Новий ресурс

sd4ua

Громадська приймальня

Актуально!

Перспективи відновлення Сходу України на засадах  збалансованого розвитку

Вплив воєнних дій на довкілля

Інфографіка

Біорізноманіття

Відходи