Вівторок 19 бер. 2024
У другій половині ХХ століття енергетики оголосили, що проблему енергозабезпечення буде повністю знято за рахунок «мирного атома», але виявилося, що вартість «атомного» кіловата значно перевищує…
За останні 15–20 років станції аерації в Україні не зазнавали серйозної модернізації, серед них і Бортницька. Хімічний склад нинішніх стічних вод значно відрізняється від того,…
Нинішня криза, переконана, має стати поштовхом для екологізації української економіки або, правильніше сказати – переходу України до збалансованого (сталого) розвитку. Ми повинні дати нашій природі,…
1. За останні 70 – 80 років людство створило величезну кількість органічних сполук, які не притаманні природі, але постійно впливають на живі організми. Особливо небезпечними…
Надворі осінь і ми знову змушені жити під їжучою димовою завісою. Як правило, траву та листя у сільській місцевості палять несвідомі діти, або дорослі громадяни.…
Підтоплення, за динамікою розвитку та територіальним поширенням, є найбільш переважаючим серед екзогенних геологічних процесів для України. Це комплексний процес, що характерний переважно для господарсько освоєних…
В цілому Ви правильно подали перелік найбільш небезпечних об'єктів Києва, де використовуються такі речовини як хлор та аміак. До цього переліку можна було б додати…
Ми потопаємо у власному смітті. Проблема побутових відходів стає однією з найбільш актуальних для України. Щороку кожен середньостатистичний українець відправляє на смітники 220–250 кг відходів,…