Середа 19 лют. 2020

Останні новини

За життя без сміття

IMG 4274Члени Всеукраїнської екологічної ліги та ВДС «Екологічна варта» до Всесвітнього дня вторинної переробки провели тренінг «За життя без сміття» в Бібліотеці імені Антона Макаренка для дітей (м. Київ). Учасниками тренінгу були учні 3-го класу гімназії №86 «Консул».IMG 4272

Мета тренінгу – сформувати загальне уявлення про тверді побутові відходи, проблеми їх утилізації; вплив сміття на довкілля і здоров’я людини; вторинну переробку сміття, її економічне значення; поглибити й розширити знання учнів про шляхи розв’язання проблеми побутових відходів; розвивати комунікативну компетентність та навички здорового способу життя; виховувати у дітей дбайливе ставлення до довкілля та свого здоров’я.

imgonline-com-ua-Compressed-Gbn6GvkC5YxIv15 листопада відзначається Всесвітній день рециклінгу, або Всесвітній день вторинної переробки. Головна мета якого – привернення уваги влади, громадськості та промислових структур до цієї теми. У сучасному світі проблема накопичення відходів стоїть особливо гостро з двох основних причин, наслідки яких можуть бути дуже плачевними для людства.

Вторинною переробкою (рециклінгом відходів, повторної переробки і утилізацією відходів) називають повторне використання або повернення в оборот сміття чи відходів виробництва. Зазвичай вторинній обробці піддають такі матеріали, як папір, скло, залізо, алюміній, тканини, пластик і т. п., а органічні відходи широко використовують у сільському господарстві.imgonline com ua Compressed RxqGGokIaAbrd

Завдання вторинної обробки – вирішення проблеми обмеженості ресурсів, зниження вартості готової продукції за рахунок використання більш дешевої сировини і боротьба із забрудненням навколишнього середовища.

imgonline com ua Compressed XVelk4ZSFLb

Новий ресурс

sd4ua

Актуально!

Снимок

Перспективи відновлення Сходу України на засадах  збалансованого розвитку

 

Вплив воєнних дій на довкілля

 

 

Інфографіка

Біорізноманіття

Відходи