Субота 22 лют. 2020
Компанія Ford планує використовувати вловлений вуглекислий газ у виробництві автомобілів
27 трав. 2016

Ford є першою автобудівельною компанією, яка збирається виготовляти піну та пластик, використовуючи вуглекислий газ. До 50% поліолів у новій піні будуть виготовлені з вуглекислого газу, що дасть можливість заощадити до 300 тис тон палива на рік. Розробники очікують, що нові екологічно дружні матеріали почнуть використовуватися у виробництві автомобілів протягом п’яти найближчих років.

ford co2 developed plastics 5«Ford наполегливо працює, щоб знизити вплив компанії на навколишнє середовище шляхом зменшення використання пластику та піни на основі нафти», – говорить Деббі Міелевські, старший технічний керівник відділу сталого розвитку.

Нова технологія дасть змогу зменшити кількість вуглекислого газу в атмосфері, що допоможе у боротьбі зі зміною клімату.

Докладніше: https://media.ford.com/content/fordmedia/fna/us/en/news/2016/05/17/preserving-mother-earth-ford-first-automaker-captured-co2.html

Парниковий ефект – це природна властивість атмосфери Землі утримувати теплове випромінювання земної поверхні, зумовлене наявністю в ній вуглекислого газу.

Парникові гази пропускають сонячне проміння, але утримують тепло. Це призводить до порушення теплового балансу на Землі й підвищення температури приземної атмосфери та земної поверхні. Наслідком цього процесу є кліматичні зміни.

Нагадаємо, що нещодавно Україна підписала Паризьку кліматичну угоду.

Новий ресурс

sd4ua

Актуально!

Снимок

Перспективи відновлення Сходу України на засадах  збалансованого розвитку

 

Вплив воєнних дій на довкілля

 

 

Інфографіка

Біорізноманіття

Відходи