Понеділок 17 лют. 2020

Останні новини

SOS!!! В столиці України повернулися традиції підставних Громадських слухань!
29 лип. 2015

29 липня 2015 року мали відбутись Громадські слухання щодо діяльності підприємства ДП «Роза-хутро», яке виробляє штучне хутро розмістило своє виробництво за 30 м до житлової забудови, не маючи дозвільної документації.

На громадські слухання привезли 250 людей, які проживають в інших районах м. Києва і є працівниками цього підприємства. Вони заради заробітної плати готові були закрити рота на цих громадських слуханнях будь-якій людині, яка виступила проти діяльності цього підприємства.

Що саме турбує мешканців цього мікрорайону? Сморід і викиди подрібненої ворси хутра, страшенний шум... Людям, які живуть поруч, нічим дихати, але головний еколог міста пан Мовлянов заявляє, що не вважає це підприємство шкідливим. Представники Санітарно-епідеміологічної станції Святошинського району заявляють , що в них немає аргументів проти діяльності цього заводу.

А МОЖЕ ЦІ ЧИНОВНИКИ ЗАЦІКАВЛЕНІ, ЩОБ ЦЕ ПІДПРИЄМСТВО ПРАЦЮВАЛО???

Всі скарги мешканців, які направлялись до Київської влади залишилися без уваги, а звезені з усього Києва люди проголосували за те, щоб підприємство працювало із загрозою для здоров’я людей, які живуть поруч.

Новий ресурс

sd4ua

Актуально!

Снимок

Перспективи відновлення Сходу України на засадах  збалансованого розвитку

 

Вплив воєнних дій на довкілля

 

 

Інфографіка

Біорізноманіття

Відходи