Субота 19 жовт. 2019
Інформаційно-просвітницький центр «Екологічна варта»

vygraivУ 2016 році Всеукраїнська екологічна ліга створила Інформаційно-просвітницький центр «Екологічна варта» у приміщенні колишньої школи села Виграїв, збудованої в 1914 році (Корсунь-Шевченківській район Черкаська область). Це відбулось за підтримки Корсунь-Шевченківської районної ради та районної державної адміністрації, Виграївської сільської ради. 

Метою діяльності Центру є формування екологічної свідомості громадян України, поширення інформації про стан довкілля, популяризація кращих практик збалансованого розвитку, впровадження екологічно-дружніх технологій, навчання та відпочинок дітей та молоді.
З липня по вересень 2016 року за підтримки Програми розвитку ООН в Україні та Центру кращих практик збалансованого розвитку організовано навчальні семінари, круглі столи, тренінги для різних категорій учасників з усієї України – дітей та молоді, студентів вищих навчальних закладів, освітян, депутатів районних і міських рад, голів сільських рад, працівників органів місцевого самоврядування.
У жовтні-листопаді 2016 року під час осінніх канікул у Центрі навчались та відпочивали діти з різних населених пунктів Корсунь-Шевченківського району.

vygraiv dity

Діти на відпочинку в інформаційно-просвітницькому центрі «Екологічна варта» (листопад 2016 р.)

Програма складається з навчально-виховних заходів, практичних природоохоронних акцій, екскурсій, розвиваючих екологічних ігор та відпочинку дітей в природі. Традиційними є музичні та пісенні вечори, конкурси екологічної моди, спортивні змагання. В Центрі працюють гуртки «Писанкарство», «Художня школа в природі», «Юний біолог» та ін.
vygraiv дшіЦілюще повітря соснового лісу, надзвичайно чиста вода, якісні продукти харчування, професійне медичне обслуговування, охорона території із цілодобовим відеоспостереженням – все це до послуг дітей та дорослих, які перебувають у Інформаційно-просвітницькому центрі «Екологічна варта».
vygraiv lisЖиття у Центрі організовано за екологічними принципами, на засадах гармонійного існування людини в природі, зокрема, для опалення будівлі встановлено твердопаливний котел та енергоефективні вікна, працює сонячна батарея та використовуються енергоощадні лампи, закладена експериментальна ділянка органічного землеробства та енергетичної верби.

vygraiv organ

Ділянка органічного землеробства

В будівлі та на території організовано роздільне збирання побутових відходів та впроваджуються засади «зеленого офісу».
Діти та дорослі під час екскурсій мають можливість ознайомитись з історико-культурною спадщиною Корсунщини.

Інформаційно-просвітницький центр «Екологічна варта» працює:
• протягом року за програмою «Школа вихідного дня в природі» (п’ятниця, субота, неділя),
• осінні, зимові та весняні канікули школярів та студентів
• в літній період з 1 червня до 26 серпня.

За додатковою інформацією звертатися за телефонами:
044-289-31-42, 095-161-38-35
Координатор: Олена Пащенко
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.">

 

Події

Інформаційно-просвітницький центр «Екологічна варта» приймає школярів на період канікул!

Новий ресурс

sd4ua

Громадська приймальня

Актуально!

Перспективи відновлення Сходу України на засадах  збалансованого розвитку

Вплив воєнних дій на довкілля

Інфографіка

Біорізноманіття

Відходи