
Важливі новини
14 Квітня 2008
НЕЗАБАРОМ ДЕНЬ ДОВКІЛЛЯ!
18 квітня 2008 р. у рамках святкування Дня Довкілля відбудеться Всеукраїнський фестиваль екологічної творчості молоді «Свіжий вітер».
Організаторами фестивалю є Всеукраїнська екологічна ліга та Всеукраїнська дитяча спілка «Екологічна варта», які поставили за мету, через сприяння розвитку нових творчих напрямів, підтримати талановитих дітей та підлітків, залучати їх до природоохоронного руху і таким чином формувати екологічну культуру молоді.
Учасники Фестивалю – колективи навчальних закладів, на базі яких створені осередки Всеукраїнської дитячої спілки «Екологічна варта».
Фестиваль проводиться з метою:
• залучення дітей та підлітків до природоохоронного руху;
• сприяння у формуванні та розвитку творчих здібностей дітей.
Цього року у фінальній частині фестивалю беруть участь 17 колективів, а загалом протягом року на міських та обласних конкурсах виступило більше ста дитячих екотеатрів з міст та сіл України – це гуртки зі шкіл, ліцеїв, гімназій, творчих закладів, де є осередки «Екологічної варти».
«Виступи творчих дитячих колективів мають засобами мистецтва привернути увагу до екологічних проблем, – говорить координатор ВДС «Екологічна варта» Олена Пащенко. За допомогою віршів та музики, мистецтва хореографії та сценічної дії, ми хочемо переконати суспільство у необхідності нового екологічного мислення».
Всеукраїнський Фестиваль «Свіжий вітер» відбудеться 18 квітня 2008 року в приміщенні Академії муніципального управління (ІІІ поверх, актова зала), за адресою: м. Київ, вул. Івана Кудрі, 33.
Початок об 14 годині.
Прес-служба ВДС «Екологічна варта»
тел. (044) 289-31-42
Більше про акції ліги на стор:
http://www.ecoleague.net/47211586-463.html
Останні новини: